Kısa Sürede Sağlıklı Nasıl Kilo Verilir?

4 Şubat 2021
Kısa Sürede Sağlıklı Nasıl Kilo Verilir?

Kısa Sürede Sağlıklı Nasıl Kilo Verilir ? Her kadın ve erkek belirli bir yaş aralığına geldikten sonra kilolarından şikayet etmeye başlar. Ve kısa sürede kilo vermek ister. Ancak kısa sürede sağlıklı olarak kilo vermek özen, dikkat ve sebat gerektirir. Sağlığı birinci plana almak sağlıksız diyet planlarından, bilinçsiz yapılan egzersizlerden uzak durmayı gerektirir. Kısa sürede sağlıklı kilo vermek için yapılması gereken ipuçlarına bir göz atarak kendinize bir yol belirleyebilirsiniz.

Kilo Verme İpucu-1: Bol su için

Su, iyi bir doğal açlık bastırıcıdır ve su tüketiminizin daha az olduğunu düşünüyorsanız, iyi miktarlarda alınabilir. Kilo verme yolculuğunuza da katkı sağlar,

Her gün ortalama en az 3 litre su içilmesi önerilmektedir. Sizi nemlendirir ve kilo vermeniz için faydalı olan açlık öfke nöbetlerinizi sona erdirir.

Kilo Verme İpucu-2: Günde en az 30 dakika yürüyün

Sabahları ve akşamları düzenli bir yürüyüş, vücudunuzdaki bu ekstra kalorilerden kurtulmanıza yardımcı olur ve size aradığınız mükemmel şekli verir.

Fırsat bulduğunuzda daima yürümeyi seçin. Yürümek, kalbinizin işleyişini iyileştiren ve sağlıklı kilo vermeyi destekleyen harika bir egzersiz şeklidir.

Alışveriş yaparken arabanızı alışveriş merkezinin biraz uzağına park etmek, köpeğinizi günde bir kez değil iki kez gezdirmek ve iş yerindeki molalarınızda yürüyüş yapmak gibi günlük hayatınızda en küçük değişiklikleri yapabilirsiniz.

Bu değişiklikler sağlıklı nasıl kilo verilir ? kilo verme yolculuğunuzda büyük bir fark yaratabilir.

Öyleyse, ayaklarınızı uzatıp oturmayın. Doğanın tadını sonuna kadar çıkarırken yürüyün, yürüyün ve yürüyün.

Kilo Verme İpucu-3: Düzenli egzersiz yapın

Egzersiz yapma fikrinden hoşlanıyorsanız, o zaman gün için bir egzersiz rutini planlamanın tam zamanı. Düzenli egzersiz, kilo vermenin ve sağlıklı kalmanın en iyi yoludur.

Egzersiz, kilo vermeyi hızlandırmak ve vücudunuzu hareket ettirmek için güçlü bir araçtır. Günde 30 dakika yerine, 15 dakikalık bir ısınma seansı ile kendinizi esnetin. Günde en az 45 dakika egzersiz yapmayı alışkanlık haline getirin, bu hızlı kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Diyet yürüme, yüzme veya aerobik gibi iyi egzersizlerle birleştirildiğinde kalori yakılmasına katkıda bulunur. Egzersiz, yapıldığında keyifli olacak şekilde olmalıdır. Bu nedenle, her zaman sizi heyecanlandıran aktivite türünü seçin. Egzersizin kilo verme yolculuğunuz üzerindeki etkilerini ölçebilmeniz için kilo ve vücut ölçüleri gibi sonuçlar düzenli olarak takip edilmelidir.

Zayıflama kampımız Hakkında sıkca sorulan sorular (SSS), bilgi için zayıflama kampı sayfamıza bakabilirsiniz.

Personal trainer zayıflama kampı sitemizi ziyaret edebilir ve hakkımızda daha geniş detaylı bilgilere ulaşabilirisiniz..

Zayıflama Kampı İletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilir ve kamp hakkında detaylı bilgilere yada rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Sosyal Medya İnstagram adresimizden bizleri takip ederek yaptığımız çalışmaları görebilrisiniz. Zayıflama kampı instagram

Zayıflama Kampı Fiyatları 2021 fiyatları için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Blog sayfamız da yapmış olduğumuz bir diğer makalemiz Zayıflama Kampları Sağlıklı mı ?sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.