Blog // Category

Category based archive
15 Ağu

Hızlı Kilo Verme Yöntemleri

Hızlı vermek ve ideal kilonuza en iyi şekilde ulaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hızlı kilo verme yöntemleri sayesinde ideal vücudunuza ve kilonuza en iyi şekilde sahip olabilirsiniz. Şimdi gelin hızlı kilo verme yöntemlerini hep birlikte inceleyelim.

26 Nis

Koşma İle Yürüyüş Arasındaki Fark

Sağlıklı hayat için genelde koşma sporu tavsiye ediliyor, yaşına, durumuna ve vaktine bakılmaksızın herkesin koşması isteniyordu. Fakat zamanla koşunun birçok-mahzurları ortaya çıktı. Bazı kişilerin kalbi dayanamadı ve yollarda kaldılar. Sağlanan faydaların, koşu bırakıldığında devam etmediği ortaya çıktı. Bunun üzerine koşudan vazgeçildi ve yürüyüşün en güzel spor olduğu keşfedildi.

31 Mar

Nasıl Sağlıklı Kilo Verilir?

Kilo vermek asla kolay değildir ve bunu değiştirecek hiçbir ipucu yoktur. Ancak, agresif bir şekilde kısıtlayıcı diyet planlarını izlemeye çalışırken her kaloriyi saymak veya diyetimizi tüm yiyecek gruplarından çıkarmak gibi çoğumuzun yaptığı kadar karmaşık bir süreç olması gerekmez.

Radikal veya her şeyi kapsayan bir yaklaşım benimsemek yerine, bir dizi sağlıklı alışkanlık edinmeyi ve bunları önce yeme rutininizin ayrılmaz bir parçası yapmayı deneyin. Bu alışkanlıklar yerleşmeye başladığında, kilo vermenin ve en önemlisi sağlıklı bir kiloyu korumanın sizin için doğal hale geldiğini fark edebilirsiniz.

13 Mar

Zayıflama Kampı Fiyatları

Günümüzde kilolu insan sayısı arttıkça kilo vermek için farklı seçenekler devreye girmeye başladı. 1990’lı yılların başında başlayan ve daha sonra yaygınlaşması artan zayıflama kampları da zayıflamak isteyenlerin tercihleri arasında yerini aldı. Bu açıdan bakıldığında arz-talebe göre gelişen bu sektörde kötü ve sonuç vermeyenlerin kısa sürede elenmesine, iyi olan zayıflama kampları da istikrarlı bir şekilde devam etmesine neden oldu. Zayıflama kamplarının amacı, genellikle hızlı kilo vermekten ziyade bazı olumlu sağlıklı yaşam alışkanlıkların katılanların hayatında ömür boyu sürmesini sağlayabilmektir. Ancak bu biraz da zayıflama kampını seçen insanların kişiliklerine de bağlıdır. Zayıflama kampı sonrası tekrar eski alışkanlıklarına dönen onlarca insanın olduğu düşünüldüğünde bu aşamanın iyi geçirilmesi ve normal hayata uygulanması şarttır.

01 Mar

Sağlıklı Kilo Vermek
Kilo verme hedefleriniz ister 5 kilo olsun ister 50’den fazla kilo vermeye çalışmayı içeriyor olsun, aynı prensipler ne kadar kilo vereceğinizi ve kilo kaybınızın ne kadar hızlı gerçekleşeceğini belirler. Aşağıdaki basit sağlıklı beslenme diyet ipuçlarını hatırlamak ve bunları uygulamaya koymak, herhangi bir özel diyet planı, kilo verme programı, fitness kitabı veya ilaç yardımı olmadan kilo vermeye neden olabilir.

24 Şub

Zayıflama Kampı Nedir?

Birçok insan kilolarından kurtulmanın yollarını farklı farklı yöntemlerle aramaktadır. Kimi insan için diyet yapmak önemli iken kimi insan da sadece egzersiz yapmayı tercih edebilir. Her ikisini birlikte yürütmeye çalışanların sayısı da oldukça fazladır. Ancak bazı insanlar için bu ikisini birarada yürütmek zor olabilir. Bu yüzden spor ve egzersiz için bir personel trainer’dan destek almak, diyet için de diyetisyenle çalışmak iyi sonuçlar verebilir. Bir başka seçenekte belirli bir zaman dilimini kapsayan bir zayıflama kampını seçmek olabilir.

13 Şub

Personel Trainer Eşliğinde Kilo Vermek, bir egzersiz programına yeni başlıyorsanız veya mevcut rutininizle ilgili sonuçlar görmüyorsanız, kişisel bir antrenör yardımcı olabilir. Sizin için iyi bir seçim olup olmadığına karar vermek için olası faydaları ve giderleri tartabilirsiniz.

İnsanlar birçok nedenden dolayı eğitmenlerle çalışır. Kilo verme hedeflerini desteklemek için kişiselleştirilmiş bir program geliştirmek, forma girmek veya sadece ek sorumluluktan yararlanacağınızı hissetmek istiyorsanız, kişisel bir antrenör harika bir kaynak olabilir.

04 Şub

Kısa Sürede Sağlıklı Nasıl Kilo Verilir ? Her kadın ve erkek belirli bir yaş aralığına geldikten sonra kilolarından şikayet etmeye başlar. Ve kısa sürede kilo vermek ister. Ancak kısa sürede sağlıklı olarak kilo vermek özen, dikkat ve sebat gerektirir. Sağlığı birinci plana almak sağlıksız diyet planlarından, bilinçsiz yapılan egzersizlerden uzak durmayı gerektirir. Kısa sürede sağlıklı kilo vermek için yapılması gereken ipuçlarına bir göz atarak kendinize bir yol belirleyebilirsiniz.

Kilo Verme İpucu-1: Bol su için

Su, iyi bir doğal açlık bastırıcıdır ve su tüketiminizin daha az olduğunu düşünüyorsanız, iyi miktarlarda alınabilir. Kilo verme yolculuğunuza da katkı sağlar,

Her gün ortalama en az 3 litre su içilmesi önerilmektedir. Sizi nemlendirir ve kilo vermeniz için faydalı olan açlık öfke nöbetlerinizi sona erdirir.

20 Oca

Zayıflama Kampları Sağlıklı mı?

Zayıflama kampı ile ilgili araştırmalar sınırlıdır ve sonuçlar karışıktır. Birçok zayıflama kampının konukların vücut ağırlıklarının % 4 ila % 5’ini kaybettiğini ortaya çıkarmıştır. Kolesterol seviyeleri ve kan basıncı gibi diğer sağlık önlemleri de ölçülebilir şekilde iyileşme eğilimindedir. Kilo kaybının kalıcılığına gelince, Amerika’da yapılanbir araştırmaya göre, ülkede yer alan zayıflama kamplarının misafirlerinin sadece % 22’sinin, kalışlarından bir yıl sonra, kampa katılmalarından % 10 daha az ağırlığa sahip olduğunu buldu. Benzer şekilde, Avrupa’da bir kilo verme kampına beş aydan fazla bir süredir katılan insanlar üzerinde 2006 yılında yapılan bir çalışmada, dört yıl sonra dörtte birinden biraz fazlası % 10’luk bir kilo kaybını sürdürdü.

Türkiye’de Zayıflama Kampları’nın Durumu Nasıl?

Türkiye’de ise henüz böyle genel bir zayıflama kampı araştırması yapılmış olmasa da, her zayıflama kampı kilo kaybetme garantisi vermeleri ve aynı zamanda yaptıkları reklamlarda en başarılı olduklarını vurgulaması yapılıyor. Ancak karşılaştırma ya da genel bir araştırma Türkiye’de yer alan zayıflama kampları ile ilgili bir sonuç mevcut değil.

11 Oca

Zayıflamak İçin 12 Adet İpucu

Arkadaşlar harika 12 adet zayıflamak için ipucular verdim. Umarım sizlere faydası olacaktır. Zayıflama Kampımıza katılıp, sizlere daha güzel eğitimler verebiliriz. Kampımızdan çıktıktan sonra vermiş olduğumuz eğitimler ile birlikte hayatınıza uygulayıp, sağlıklı ve fit bir beden olma yolunda büyük adımlar atmış oluyorsunuz. Zayıflama Kampı hakkında detaylı bilgi için Zayıflama Kampı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yada İletişim sayfamız dan bizlere ulaşabilirsiniz.