Kilo Verme Kampı

Kilo vermek istiyor ve bu isteğinizi Zayıflama Kampı sayesinde gerçeğe dönüştürmek mi istiyorsunuz? O halde size harika haberlerimiz var! Türkiye’de ve yurtdışından gelen üyelerimize aylık konaklamalı kamp sunuyor ve zayıflama olanağı sağlıyoruz. Hayatınızda yeni başlangıçlar yapabilmeniz adına ciddi olanaklar sağlıyor ve zayıflamak istediğinizde bu isteği gerçeğe dönüştürüyoruz. Hayalinizdeki vücuda sahip olmak için profesyonel birikimimizi olabildiğince sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 hizmet veren Kocaeli ve İstanbul kilo verme kampı sayesinde size kusursuz hizmetler sunuyoruz. Doğal bir ortamda vakit geçirmek ve sağlıklı bir yaşama kapı aralamak mümkün olacak! İstanbul Florya’da bulunan Atatürk Ormanı’nda sağlıklı yaşama adım atmanızı sağlıyoruz.

Yürüyüş parkuru olarak seçtiğimiz İstanbul Yeşilköy Sahili’nde keyifli dakikalar yaşamanıza olanak tanıyoruz. Kocaeli’nde kamplarımıza katılmak isteyenlere ise Kartepe, Sapanca Gölü ve çevrede enfes imkanlar sunuyoruz. 2010 yılından bu yana Personal Trainer olarak hizmet veren eğitmenlerimizle size ayrıcalıklı çözümler vaat ediyoruz. Fitness, yüzme, futbol ve kilo verme konusunda sunduğumuz eğitmenlikle kamplarımızda size sıra dışı seçenekler sunuyoruz.

Kocaeli Zayıflama Kampı çerçevesinde 4+1 villalarda zaman geçirmenizi sağlıyoruz. VIP hizmetlerden oluşan maksimum 4 kişilik yaşam alanlarıyla konforlu bir kamp süreci geçirmenize olanak tanıyoruz. Sınırsız katılım ve kusursuz kilo verme süreçleri için tercihiniz bizden yana olsun! İdeal kilonuza ulaşmak için tek yapmanız gereken etkinliklere katılmak olacak! Basketbol, ATV Safari, Rafting, SPA & Wellness, Pilates, Zumba, Paintball ve Gezi Turları ile zamanı kusursuz bir şekilde değerlendirmenizi sağlıyoruz. Eğlenceyi zirveye taşırken kaliteli eğitimlerin de keyfini çıkarmanız adına sizlere destek oluyoruz.

pt zayıflama kampı

AKTİVİTELER

Rafting

ATV Safari

Paintball

Spa & Wellness

Neden Kilo Verme Kampı?

Profesyonel eğitmenlerimiz sayesinde Zayıflama Kampı boyunca sizi ve kilonuzu kontrol altına alıyoruz. Eğlenceli, aç kalmadığınız ve kalitesi bir süreçle ideal kilonuza ulaştığınız kusursuz bir kamp için hadi harekete geçin!

Kilo Verme Kampımıza Katılmak İstermisiniz ?

İLETİŞİM : 05372265353 Detaylı Bilgi Alabilirsiniz

AİLE ORTAMI

KENDİNİZE GÜVENMENİZİ SAĞLIYORUZ

DİYETLER YAPIYORUZ

AKTİVİTELER YAPIYORUZ

SİZE İNANMAYANLARI,İNANDIRIYORUZ

OBEZİTE İLE MÜCADELE EDİYORUZ

MOTİVASYONUNUZU YÜKSEK TUTUYORUZ

ZAYIFLARKEN EĞLENİYORUZ

HEDEFLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

FİT BİR ŞEKİLDE HEDEFLERİNİZE ULAŞIYORSUNUZ

ŞİMDİ TAM ZAMANI YERİNİZİ AYIRTIN ARAMIZA KATILIN

İNANMAK,İSTEMEK VE BAŞARMAK ONLAR İNANDI İSTEDİ VE BAŞARDI SENDE YAPABİLİRSİN